Pole lawendy

14,00 zł
Brutto

artur asdasdasda

Druk
Ramka
Ilość

Wydruk ekosolwentowy

Obraz drukowany w technologii ekologicznego, przyjaznego dla środowiska druku ekosolwentowego wyróżnia się żywymi, intensywnymi barwami. Metoda druku sprawia, że płótno jest idealnie pokryte tuszem, a sam nadruk nie wymaga laminowania, gdyż jest trwały i bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne i blaknięcie pod wpływem promieni słonecznych (pomimo tego obraz należy chronić przed zniszczeniem, wilgocią i czynnikami atmosferycznymi). Każdy obraz ma zadrukowane boki i jest naciągnięty na solidne krosno z drewna sosnowego, dlatego nie wymaga dodatkowej ramy i jest gotowy do powieszenia.

Solidne płótno

Stosujemy najwyższej jakości grube płótna dedykowane do druków fotograficznych - canvas. Płótna charakteryzują się wysoką wodoodpornością.

Zadrukowane boki

Płótna z nadrukami przytwierdzamy w taki sposób do ram, by boki obrazu stanowiły kontynuację motywu obrazu a jednocześnie wszystkie elementy obrazów wieloelementowych (tryptyków, dyptyków itp.) tworzyły jeden obraz.

W ten sposób umożliwiamy Państwu zawieszenie obrazu na ścianie bez dodatkowej oprawy.

Gotowe na ścianę

Do obrazów dodajemy całkowicie BEZPŁATNIE komplet umożliwiający zawieszenie obrazów na ścianie - odpowiednia ilość profesjonalnych zawieszek wraz z wkrętami oraz haczyki wraz z kołkami rozporowymi do zamontowania w ścianie. Do pakowania stosujemy materiały wysokiej jakości.

Zabezpieczenie na czas transportu

Wszystkie nasze obrazy są dodatkowo zabezpieczone i opakowane w folię termiczną. Dzięki temu sa zabezpieczone w transporcie przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi oraz przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

1154A_1AI:1111,2038
2018-09-07

Opis

Szerokość
30cm
Wysokość
30cm
Układ
1AI
Liczba elementów
1